[ Özlem Event ]

Doğru Zaman ve Doğru Çözümler Sunar!

2020 yılında kurulan firmamız süsleme ile baslayan organizasyon sektörüne yepyeni bir hareket ve bakıs acısı getirmis, sizin için yaptıgı çalışmalarla Almanya  Ceşitli illerinde çalısmalarına devam etmektedir. Ortaya çıkardgıı basarılı islerle bugün önemli bir müsteri portföyüne sahiptir. Basarı kriterinin müsteri memnuniyeti olması, siz degerli müsterilerimize A’dan Z’ye tüm organizasyonda hizmet vermeyi kendine misyon edinmistir. Kurulusundan bugüne kadar temel ilke olarak müsteri memnuniyetini benimsemis yaratıcı tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizi daima hatırlanacak birer güne dönüstürmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaç dogrultusunda sürekli olarak yeniliklerin takipçisi olup, deneyimli ekibimizle püf noktaları kaçırmadan hayal ettiginiz bütün ince ayrıntılarıyla, Dügün, Nisan, Kına, Sünnet, Dogum Günü organizasyonlarınızı unutulmaz bir sova dönüstürüyoruz. Kongreler, balolar, bayi toplantıları, gala yemekleri, konseptli geceler, ürün lansmanları, fuarlar, yılbası geceleri, gibi özel etkinliklerinizde firmamızın bu isi ele almasıyla sizleri dogru yönlendirecek ve anlasmalı oldugumuz çözüm ortaklarımızla size pek çok uygun seçenek sunmaktayız.

[ Hizmetlerimizden Bazıları ]

Size İyi Gelecek!

Düğün

Bu mutlu gecenizi unutulmaz kılacak ve misafirlerinizi etkileyecektir. Mekana düğünüze  uygun seçilecek  süsleme konseptleriyle masaların şık ve hoş bir görüntüye sahip olması çok önemlidir.

Nişan

İmzanızla hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu özel günde, oldukça şık ve kaliteli tasarımlarıyla düzenlenmiş olan masa ve çiçekler bu anın en önemli objeleridir. Şık masa dekorasyonlarıyla tüm gözler sizlerin üzerindeyken konuklarınızı selamlayın.

 

Kına

kına organizasyonu paketlerimizden birini seçtiğinizden itibaren kına gecesi organizasyonu en ince ayrıntısına kadar planlıyor progaram gecesi akışın sorunsuz ilerlemesini sağlıyoruz.

Davet & Toplantı

Göz alıcı masaları, davetinizi unutulmaz kılacak ve misafirlerinizi etkileyecektir. Mekana uygun seçilecek  süsleme konseptleriyle masaların şık ve hoş bir görüntüye sahip olması çok önemlidir.